Msza Polowa w intencji Obrońców Ojczyznyw w Gnatach

REKLAMA

Stowarzyszenie Historii Ziemi Ostrołęckiej im. kpt. Aleksandra Bednarczyka 'Adama” oraz Grupa Rekonstrukcji Historycznej XVI okręgu NZW 'Mazowsze Orzeł Tęcza” organizują mszę polową w intencji obrońców ojczyzny. Zostanie ona odprawiona w sobotę, 31 sierpnia, w lesie w miejscowości Gnaty w gminie Lelis.

REKLAMA

W programie uroczystości znalazły się również przegląd grup rekonstrukcyjnych, montaż słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół w Łęgu Przedmiejskim oraz Apel Poległych. Spotkanie zakończy ognisko.

Uroczystość rozpocznie się o godz. 19. Mszę Świętą zaplanowano na godz. 20.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT