Motylki tworzą z pasją – ostrołęczanie potrafią to docenić (zdjęcia)

REKLAMA

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Warsztaty Terapii Zajęciowej 'Motylki” zorganizowały wczoraj wystawę i kiermasz prac wykonanych przez osoby niepełnosprawne.

REKLAMA

Mówiła Justyna Orzoł, prezes OSON.

Na warsztaty trapi zajęciowej do pięciu pracowni: gospodarstwa domowego, tkacko-krawiecko-rękodzielniczej, komputerowej, techniki biurowej oraz wikliniarsko-bukieciarskiej uczęszcza 25 podopiecznych.  

Wśród prezentowanych prac znalazły się m.in. karty świąteczne, stroiki wielkanocne oraz kalendarze.

(mm)

Fot. Robert Causari
{gallery}osor_festyn{/gallery}

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT