Motoświęconka 2019

REKLAMA

W sobotę 20 kwietnia na parkingu za kościołem pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Ostrołęce odbędzie się Motoświęconka. Inicjatywa od lat skupia sympatyków motoryzacji, którzy zgodnie z tradycją przynoszą do poświęcenia pokarmy.

REKLAMA

Zaprasza Piotr Grzyb, prezes Stowarzyszenia i Klubu Turystyki Motocyklowej.
 

Święcenie pokarmów odbędzie się w południe.

Organizatorami Motoświęconki są Radio Oko oraz Stowarzyszenie Turystyki Motocyklowej Traveling Spiders.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT