back to top
20.5 C
Ostrołęka
poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.

Motoserce już w sobotę – przyłącz się do akcji

REKLAMA

Już w najbliższą sobotę, 25 maja, Grupa Motocyklowa Perun Ostrołęka zaprasza na Motoserce 2024. To doskonała okazja, aby wspólnie spędzić czas, pomóc potrzebującym oraz cieszyć się licznymi atrakcjami przygotowanymi przez organizatorów.

Głównym celem Motoserca jest zbiórka krwi, która jest bezcennym darem ratującym życie. Od godziny 10 na placu przy Radiu Oko, przy ulicy Korczaka 4 będzie czekał ambulans, w którym każdy chętny będzie mógł oddać krew. Warto pamiętać, że każda kropla krwi jest na wagę złota i może uratować życie drugiego człowieka. Wszyscy krwiodawcy wezmą udział w losowaniu nagród.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Dla miłośników dobrej muzyki organizatorzy przygotowali serię koncertów. Nieodłącznym elementem Motoserca jest parada motocyklowa. O godzinie 12 wyruszy z placu imprezy korowód motocyklistów, który przejedzie ulicami Korczaka, Ulmów, Fieldorfa ‘Nila’, Żebrowskiego, Goworowską powracając na Korczaka. To wyjątkowe widowisko, które co roku przyciąga wielu sympatyków jednośladów. Motocykliści z regionu jednoczą się, aby promować ideę honorowego krwiodawstwa.

Podkreśla Maciej Moszczyński.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex