Motorower wrócił do właściela

REKLAMA

W minionym tygodniu jeden z mieszkańców gminy Olszewo-Borki złożył zawiadomienie w ostrołęckiej komendzie dotyczące kradzieży jego motoroweru marki ZIPP. Nad sprawą pracowali mundurowi ostrołęckiego wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu oraz rewiru dzielnicowych. Krok po kroku ustalano kolejne szczegóły w sprawie. Dzielnicowi wczoraj zatrzymali podejrzanych o kradzież. Są to mieszkańcy gminy Olszewo-Borki w wieku 24, 27 oraz 56 lat. Pojazd odzyskano. Przekazano go właścicielowi. Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu.  

REKLAMA

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT