back to top
20 C
Ostrołęka
środa, 22 maja 2024 r.

MotoMonster 2024

REKLAMA

Dwudniowa impreza pod nazwą MotoMonster 2024 odbędzie się w dniach 11 – 12 maja przy galerii Bursztynowej w Ostrołęce. Jej inicjatorem jest Stowarzyszenie Moto Mikołaje.

W sobotę na scenie wystąpią Maja Bogucka i Droga Na Ostrołękę, Machin, LOFER, Tupolev oraz Rusty Head. Spotkanie poprowadzą Wojciech Dudkowski i Andrzej Beya Zaborski.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Drugi dzień MotoMonster rozpocznie parada ulicami miasta, która o godzinie 13 wyruszy spod stadionu MOSiR. W godzinach 14:30, 16:30 i 18:30 zaplanowano pokazy akrobacji motocyklowej w wykonaniu ekipy Level Hard. Dostępny będzie symulator jazdy na motocyklu. Tego dnia czas koncertowo uprzyjemnią zespoły: Droga Na Ostrołękę, The Suits, Rokker oraz gwiazda wydarzenia Pih.
Niedzielną imprezę poprowadzi Piotr Grzyb i dziennikarz sportowy Bożydar Iwanow.

MotoMonster towarzyszy Food Truck Festivals. Mobilne restauracje zaserwują dania z różnych stron świata. Podczas wydarzenia będzie prowadzona zbiórka na leczenie Dominka Woźniaka.

Bogatą ofertę atrakcji organizatorzy przygotowali także dla najmłodszych.

Mówił Mariusz Mikołajczyk, prezes Stowarzyszenia Moto Mikołaje.

Udział w imprezie jest bezpłatny.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex