MotoMikołaje w akcji

REKLAMA

Kolory biały i czerwony zdominują w niedzielne południe (3 grudnia) miasto. Tego dnia ulicami Ostrołęki po raz kolejny przejadą motocykliści w strojach Świętego Mikołaja.

REKLAMA

Dzięki Ostrołęckiej Grupie Motocyklowej oraz TEAM Ostrołęka również mieszkańcy naszego miasta mogą wziąć udział w akcji popularnej w całym kraju.

Zbiórka zmotoryzowanych, którzy chcą wziąć udział w paradzie odbędzie się w południe na parkingu przy E.Leclercu. Około godziny 13 MotoMikołaje powinni pojawić się na placu przy Kupcu. Zwieńczeniem akcji będzie wizyta w Domu Dziecka.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT