Monitoring w parku

REKLAMA

Straż Miejska obserwuje już park przy osiedlu Bursztynowym w Ostrołęce. Dwie nowoczesne kamery zastały zainstalowane w trosce o bezpieczeństwo użytkowników parku, dzisiaj (29 listopada) samorząd oficjalnie odebrał inwestycję wartą  32 855,76 zł.

REKLAMA

Dodatkowo nowe kamery są hot spotami zapewniającymi darmowy dostęp do internetu.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT