Moje miasto bez elektrośmieci – darmowy odbiór sprzętu z domu

REKLAMA

Ostrołęka uczestniczy w ogólnopolskim programie 'Moje miasto bez elektrośmieci”, dzięki czemu mieszkańcy mogą korzystać z darmowych odbiorów elektrośmieci z domu. Wystarczy zadzwonić pod numer 2222 333 00, by umówić się w dogodnym dniu i terminie na odbiór zepsutych urządzeń. Jest to doskonała okazja, aby skrzyknąć sąsiadów i razem zebrać wielkogabarytowe, niepotrzebne urządzenia.

REKLAMA

Ostrołęka od kilku lat uczestniczy w ogólnopolskim programie 'Moje miasto bez elektrośmieci”. Projekt realizowany jest przez organizację odzysku sprzętu elektrycznego i elektronicznego ElektroEko. Jest największym tego typu przedsięwzięciem w Polsce łączącym zbieranie elektrośmieci z ekologiczną edukacją.

Infolinia, z którą należy kontaktować się w celu odebrania elektrośmieci dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-17, natomiast w sobotę w godzinach 8-13.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT