Moja szkoła inwestuje w moją przyszłość’

REKLAMA

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce przystąpił do realizacji projektu partnerskiego pod nazwa ”Moja szkoła inwestuje w moją przyszłość”.

REKLAMA

O szczegółach Magdalena Pietras pełniąca obowiązki dyrektora Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Ostrołęce.

W ramach projektu 36 uczniów Technikum Leśnego będzie mogło uczestniczyć między innymi w zajęciach praktycznych związanych z ich zawodem.

Całkowity koszt projektu, który od września będzie realizowany w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle wynosi 400 tys. zł.

FI

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT