Mógł spłonąć żywcem

REKLAMA

O dużym szczęściu może mówić kierowca auta, które w sobotę spłonęło na drodze w miejscowości Łazy. 65-letniego mężczyznę uratowało młode małżeństwo, które akurat przejeżdżało drogą.

REKLAMA

Informuje podkom. Sylwester Marczak.
Auto uległo całkowitemu spaleniu. Dalsze postępowanie w sprawie prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału kryminalnego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT