back to top
5.5 C
Ostrołęka
środa, 17 kwietnia 2024 r.

Modernizacja dróg i rozbudowa budynku szkoły w gminie Andrzejewo ze wsparciem samorządu Mazowsza

REKLAMA

Ponad 2,1 mln zł z budżetu województwa trafi do gminy Andrzejewo. Środki pomogą w modernizacji dróg gminnych i rozbudowie szkoły w miejscowości Ołdaki Polonia. Umowy w ramach autorskiego programu wsparcia samorządu województwa mazowieckiego ‘Mazowsze dla równomiernego rozwoju” podpisały członkinie zarządu województwa mazowieckiego Janina Ewa Orzełowska i Elżbieta Lanc. W spotkaniu uczestniczył także radny województwa mazowieckiego Mirosław Augustyniak.

Mówiła Elżbieta Lanc.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Gmina pozyskała również 870 000 zł na rozbudowę budynku szkoły w miejscowości Ołdaki Polonia. Dzięki wsparciu samorządu województwa powstanie świetlica szkolna, w której dzieci po skończonych zajęciach będą mogły poczekać na transport powrotny do domu. Zostaną również wyremontowane i częściowo doposażone sale lekcyjne oraz naprawiona część przeciekającego dachu.
Planowana inwestycja poprawi bezpieczeństwo uczniów i zapewnieni im prawidłowe warunki do nauki – podkreślał radny Augustyniak.

Budynek szkoły w Ołdakach Polonia ma ok. 60 lat i dotychczas nie była w nim przeprowadzona żadna gruntowna modernizacja.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex