Młodież 6 Przystanku PaT weźmie udzial w uroczystościach zwiazanych ze Świętem Policji.

REKLAMA

24 lipca swoje święto obchodzi polska Policji. Centralne uroczystości odbędą się w Warszawie, a rozpoczną już 23 lipca. Uczestniczyć w nich będą, prócz funkcjonariuszy, przedstawiciele najwyższych władz państwowych, środowisk naukowych, stowarzyszeń i – co najważniejsze – ludzie, którym polscy policjanci codziennie służą pomocą oraz przedstawiciele młodzieży uczestniczącej w 6. Przystanku PaT.

REKLAMA

Ostrołęccy policjanci świętowąć będą 26 lipca. Uroczystości w Ostrołęckim Centrum Kultury poprzedzi Msza św. w Sanktuarium św. Antoniego

Zaprasza Sylwester Marczak z Komedny Miejskiej Policji.

Podczas spotkania wystąpi również grupa teatralna Alternatywa, działająca przy grupie kurpiowskiej realizującej program Profilaktyka a Ty.

Alternatywa zaprezentyje spektakl zatytułowany „Cela”. Wystąpią: Jakub Rutka, Karol Jędrzejczyk oraz Stanisław Orłowski.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT