Młoda Krew Ratuje Życie to pierwsza edycja turnieju krwiodawstwa, w której brali udział uczniowie z terenu Ostrołęki i Powiatu Ostrołęckiego

REKLAMA

Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie z Zespołu Szkół Powiatowych w Łysych, którzy w bieżącym roku oddali ponad 17 litrów krwi.

REKLAMA

Podsumowanie turnieju odbyło się w ubiegłym tygodniu w siedzibie organizatora, czyli Oddziału Rejonowego PCK w Ostrołęce. Wysiłek laureatów został nagrodzony pucharami, dyplomami i pamiątkowymi albumami.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT