Mikołaj podał 'pomocną dłoń’

REKLAMA

Mikołajkowe spotkanie dla członków Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych 'Pomocna Dłoń’ odbyło się 16 grudnia w Ostrołęckim Centrum Kultury. To okazja do wręczenia dzieciom bożonarodzeniowych upominków oraz do podsumowania całorocznej pracy. Mówi Krystyna Kwiatkowska prezes stowarzyszenia.

REKLAMA

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych 'Pomocna Dłoń’ działa w Ostrołęce od 1994 roku. Zrzesza osoby z różnymi niepełnosprawnościami, m.in. z zespołem Downa, mózgowym porażeniem dziecięcym, niedosłuchem, niedowidzące, z autyzmem.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT