Mija rok od remontu szpitalnych poradni

REKLAMA

To już prawie rok jak uruchomiono po generalnym remoncie Zespół Poradni Specjalistycznych w ostrołęckim szpitalu.

REKLAMA

Według dyrektora placówki Wojciecha Miazgi znacznie poprawił się komfort pracy personelu i przyjęcia pacjentów.

Przypomnijmy, na remont szpital otrzymał dotację z urzędu marszałkowskiego w wysokości ponad 5 milionów złotych.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT