’Migawki z życia’ to tytuł wystawy członków Klubu Fotograficznego Pozytyw z Ukrainy, na którą zaprasza Galeria Ostrołęka

REKLAMA

Jej wernisaż odbędzie się 23 sierpnia w holu Ostrołęckiego Centrum Kultury.

REKLAMA

Klub Pozytyw skupia blisko 30 fotografów. Dziewięciu z nich jest jednocześnie członkami Związku Artystów Fotografów Ukrainy. W obiektywie uchwycają m.in portrety i pejzaże. Mówi Zenon Kowalczyk, kierownik Galerii Ostrołęka.

Tytuł wystawy oddaje treść zaprezentowanych fotografii, przedstawiających różne aspekty codziennego życia.

Wernisaż rozpocznie się o godzinie 18.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT