Mieszkanka gminy Lelis zgłosiła zaginęcie męża. Mężczyzna szybko odnalazł się na wieść, że szuka go policja

REKLAMA

Kobieta zgłosiła zaginęcie męża wczoraj. Według jej relacji wyszedł on z domu we wtorek. Do domu miał wrócić za kilka godzin. Po nieprzespanej nocy zaniepokojona kobieta poinformowała policję o jego zaginięciu.

REKLAMA

Poinformował asp. Sylwester Marczak z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT