Mieszkaniec gminy Lelis aresztowany

REKLAMA

Na wniosek prokuratury rejonowej w Ostrołęce sąd zastosował wczoraj środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy wobec mieszkańca gminy Lelis. Mężczyzna podejrzewany jest o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym w Szafarczyskach.  

REKLAMA

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 21. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Już po kilku godzinach podejrzany został zatrzymany przez policję.

Mówił Sylwester Marczak, pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT