Miejskie Koło Platformy Obywatelskiej w Ostrołęce ma nowego przewodniczącego.

REKLAMA

Miejsce Macieja Kleczkowskiego zajął Adam Kurpiewski, radny miejski poprzedniej kadencji, obecnie przewodniczący Rady Osiedla Dzieci Polskich.

– Wyrażam przekonanie, że wybór mojej osoby przyczyni się do poprawy wizerunku ostrołęckiej Platformy Obywatelskiej, a ze swojej strony deklaruję szerokie otwarcie na wszystkie osoby chcące wspierać działalność PO na terenie naszego miasta jak również wszystkie środowiska pragnące służyć dobru Ostrołęki. Serdecznie zapraszam do współpracy!  – zachęca Adam Kurpiewski .

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT