Miejski wieczór sylwestrowy

REKLAMA

31 grudnia ostrołęczanie przy dźwiękach muzyki prezentowanej przez DJ-a będą mogli złożyć sobie życzenia i obejrzeć pokaz fajerwerków. Spotkanie odbędzie się  w godzinach 23 – 1 na placu przed Galerią Bursztynową. O północy prezydent miasta Janusz Kotowski powita zgromadzonych i w imieniu swoim i samorządu złoży im życzenia.

REKLAMA

Spotkanie pod chmurką poprzedzi wieczór filmowy w Ostrołęckim Centrum Kultury. Tym razem Kino Jantar zaprezentuje filmy 'I tak cię kocham” oraz 'Atak Paniki”. Pierwszy seans już o 19.45.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT