Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrołęce zaprasza na Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Mikstów o Puchar Prezydenta Miasta

REKLAMA

Będzie to trzecia edycja.

REKLAMA

Zawody odbędą się 27 sierpnia na boiskach plażowych przy moście im. Antoniego Madalińskiego. W turnieju uczestniczyć będą drużyny 4 – osobowe mieszane. W każdym zespole musi być co najmniej jedna kobieta lub jeden mężczyzna. Zawody rozegrane zostaną w dwóch kategoriach wiekowych: do i powyżej 19 roku życia.

Zapraszał Robert Juchniewicz, dyrektor MOSiR.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT