Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrołęce zaprasza dziewczęta i chłopców z klas IV – VI szkół podstawowych do uczestniczenia w zajęciach Akademii Siatkówki im. Arkadiusza Gołasia

REKLAMA

Treningi odbywać się będą codziennie w hali MOSiR-u przy ulicy Traugutta oraz hali sportowej Gimnazjum nr 1 przy ulicy Hallera. Pierwszy trening dziewcząt zaplanowano 12 września w hali MOSiR-u o godzinie 16.00.

REKLAMA

Telefon kontaktowy do trenera: 694 370 282. Informacje dotyczące pozostałych zajęć znajdują się na stronie internetowej mosir.ostroleka.pl.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT