Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrołęce zaprasza dzieci i młodzież

REKLAMA

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrołęce zaprasza dzieci i młodzież do skorzystania z oferty imprez i zawodów sportowych przygotowanych w czasie wakacji.

REKLAMA

W ramach programu 'Wakacje w MOSiR’ przewidziane są m.in. rozgrywki dzikich drużyn w piłce nożnej, siatkowej i koszykowej. Na obiekty zaprasza Robert Juchniewicz, dyrektor MOSiR-u.

Więcej szczegółów na stronie internetowej  www.mosir.ostroleka.pl.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT