Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce realizuje projekt pn. ”Wracam na rynek pracy”

REKLAMA

Powoli dobiega końca kolejna edycja projektu realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce ”Wracam na rynek pracy” skierowanego do osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

REKLAMA

Mówi Grażyna Piersa, koordynator projektu

Przed uczestnikami projektu jeszcze zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Dla zespołu realizującego  projekt najważniejsze  jest przekazanie wiedzy kompleksowej, a więc edukacyjnej, zawodowej, zdrowotnej i społecznej.

Tegoroczna edycja projektu ”Wracam na rynek pracy”, w której bierze udział 90 osób zakończy się 27 grudnia.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT