Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce kończy realizację projektu ”Wracam na rynek pracy”

REKLAMA

W styczniu rozpoczęły się rekrutacje osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, by w czerwcu mogły przystąpic do zajęć teoretycznych i praktycznych.

REKLAMA

Jak podkreśla dyrektor Elżbieta Mierzejewska – Nicewicz ważnym punktem projektu były zajęcia ”rodzicielstwo a praca”, czy szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Zapytaliśmy uczestników, czy kilkumiesięczna praca przyniosła pozytywne efekty.

Oficjalne zakończenie V edycji projektu ”Wracam na rynek pracy” 27 grudnia.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT