Miejska Wigilia

REKLAMA

Już po raz dziewiąty w pasażu handlowym przy scenie obok DH 'Kupiec’ w najbliższą sobotę (19 grudnia) odbędzie się miejska wigilia.

REKLAMA

Od godziny 11:00 do 15:00 czynny będzie mały zwierzyniec dla dzieci (także w niedzielę w tych samych godzinach). W samo południe samorządowcy złożą sobie życzenia z mieszkańcami miasta i podzielą się opłatkiem.

Uczestnicy spotkania wigilijnego będą mogli zjeść  ciepły posiłek. Miejskiej Wigilii towarzyszyć będą występy artystów z Ostrołęckiego Centrum Kultury, którzy zaprezentują kolędy.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT