Miejsca medalowe par UKS atria Ostrołęka

REKLAMA


Awans do klasy tanecznej B i 5 złotych medali dla tancerzy reprezentujących ostrołęcki Uczniowski Klub Sportowy Atria działający przy Klubie Lokator OSM. W minioną sobotę na XIV Ogólnopolskim Turnieju Sportowego Tańca Towarzyskiego 'Mazury 2019′ ostrołęczanie wywalczyli następujące lokaty:

10-11 lat klasa G
1 miejsce Alan Świderek i Klaudia Mróz
1 miejsce Krzysztof Pabich i Łucja Sakowska
1 miejsce Piotr Krawczyk i Gabrysia Samsel

REKLAMA

Solistki 10-11 lat klasa G
1 miejsce Klaudia Mróz

14-15 lat klasa C standard
1 miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej B Mateusz Wielgoliński i Krystyna Podsiadlik.

Tydzień wcześniej na VII Ogólnopolskim Turnieju Sportowego Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brodnicy Mateusz z Krysią wywalczyli srebrny medal. Trenerem par jest Katarzyna Orlicka.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT