”Miejmy odrobinę ogłady wykorzystujmy odpady”

REKLAMA

Wiktoria Załęska z Krasnosielca, Mateusz Gwiazda z Amelina i Sebastian Jędrzejewski z Drążdzewy to laureaci konkursu ekologicznego pod hasłem ”Miejmy odrobinę ogłady wykorzystujmy odpady”, który zorganizowała Gmina Krasnosielc. Mówi wójt Paweł Ruszczyński.

REKLAMA

Po ocenie prac komisja nagrodziła trzy najlepsze i 10 wyróżniła. O swojej pracy opowiada zdobywczyni miejsca I Wiktoria Załęska.

Nagrody, które ufundowała Gmina Krasnosielc zostały dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT