Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ostrołęce

REKLAMA

V Kaman Cup Ostrołęka 2016 – Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn odbędą się w dniach 30 września – 1 października. Kategorie wiekowe kobiet +35 i +40 i mężczyzn +40,+45 oraz +50.

REKLAMA

Poprzednie edycje odbywały się w Kluczborku, Kędzierzynie Koźlu i Legnicy. Tym razem drużyny przystąpią  do rywalizacji o tytuły Międzynarodowych Mistrzyń i Mistrzów Polski na Kurpiach.

Poinformował organizator Zbigniew Obrębski.

Mecze będą rozgrywane w Hali Widowiskowo Sportowej im. Arkadiusza Gołasia oraz w Hali Sportowej w Wojciechowicach. Piątkowe starcia rozpoczną się już o godzinie 10. Uroczyste otwarcie turnieju zaplanowano na godiznę 16. Szczegóły program dostępny na plakatach i FB.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT