Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

REKLAMA

Uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odbędzie się w dniu  dzisiaj (25 kwietnia) o godz. 17. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ostrołęce.

REKLAMA

50-lecie pożycia małżeńskiego uczczą
Teresa i Bogdan   Borawscy
Wiesława i   Stanisław Aleksy   Braczkowscy
Teresa i   Wiesław   Czapliccy
Genowefa i Józef   Denkiewicz
Anna Agnieszka i Mirosław   Glinka
Krystyna i Mieczysław Lelujka
Janina i Juliusz Marian Zych

Urząd Stanu Cywilnego w Ostrołęce uprzejmie informuje, że osoby, które zamieszkują w Ostrołęce, a 50 lat temu zawierały związek małżeński poza miastem, mogą zgłosić ten fakt. Prezydent miasta wystąpi o nadanie 'Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie’ do Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT