Medale za długoletnią służbę

REKLAMA

Czterech funkcjonariuszy z Komend Policji w Ostrołęce, Wyszkowie, Przasnyszu oraz Sekcji zamiejscowej KWP zs. w Radomiu otrzymało odznaczenia państwowe. W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczał je Jacek Kozłowski, wojewoda mazowiecki.

REKLAMA

Uroczystość odbyła się 30 września w delegaturze urzędu wojewódzkiego w Ostrołęce. Złoty medal za długoletnią służbę otrzymało dwóch ostrołęckich policjantów: insp. Andrzej Sieniawski oraz asp. szt. Stanisław Majewski.

Gratulujemy!

fot. kwp.radom

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT