Mecz Otwarcia Sezonu 2012/2013!!! II Liga Koszykówki Kobiet

REKLAMA

W sobotę, 6 października 2012 roku zapraszamy sympatyków koszykówki na pierwsze w tym sezonie spotkanie drużyny seniorek MUKS Unia Basket Ostrołęka.

REKLAMA

W zespole, po krótkiej przerwie, zobaczymy ponownie J. Kwiatkowską i J. Czajkowską, które będą stanowić o sile zespołu. Liczymy na ich doświadczenie, połączone z wchodzącymi do rozgrywek seniorskich juniorkami, co powinno zaowocować osiągnięciem dobrego wyniku. To młody, perspektywiczny zespół.

UNIA BASKET Ostrołęka – UKS HURAGAN Wołomin

6.10.2012, godz. 17.00

Miejsce: Hala Zespołu Szkół nr 5, ul. Berlinga 5 w Ostrołęce.

M. Marciniak Brązowy Medal ME wychowanka MUKS Unia Basket Ostrołęka

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT