Mazowieckie, Świeć się na Święta!

REKLAMA

Rusza już szósta edycja programu 'Świeć się z Energą” – czyli coroczny konkurs na najpiękniejsze iluminacje świąteczne w Polsce. Jakie miasta z województwa mazowieckiego rozbłysną najpiękniej w te święta? Lokalna rywalizacja rozświetlonych miast wystartowała.

REKLAMA

Jak co roku Grupa Energa, pomysłodawca 'Świeć się”, motywuje wszystkich do dekorowania swojego publicznego czy prywatnego otocznia, w okresie świątecznym oraz stwarza miastom okazję do rywalizacji, a mieszkańcom do zademonstrowania lokalnego patriotyzmu poprzez głosowanie na swoje miasto. W ramach akcji świąteczny wystrój miast poddawany jest ocenie tysięcy Polaków.

Etap regionalny konkursu wyłoni z każdego województwa miasta, które zdobędą tytuły Najpiękniej Rozświetlonego Świątecznie Miasta w województwie. Dodatkowo, Grupa Energa, ufunduje w każdym regionie sprzęt AGD, który zostanie przekazany na wybrany przez zwycięską miejscowość cel charytatywny. Ale na tym nie koniec zabawy. Prawdziwe emocje i zacięta rywalizacja będą miały miejsce na drugim, ogólnopolskim etapie plebiscytu, do którego automatycznie przechodzą miasta z najlepszymi wynikami z pierwszej tury.

W tej finałowej części konkursu internauci wybierać będą ulubione miasto o najpiękniejszej świątecznej iluminacji spośród szesnastu reprezentantów województw. Galerie zdjęć zamieszczone w Internecie i prasie oceniać będzie można do 23 stycznia 2015 r.

Więcej informacji na stronie konkursu www.SwiecSie.pl i facebook.com/swiecsie

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT