4.4 C
Ostrołęka
poniedziałek, 4 marca 2024 r.

Marta Tyszka i jej najnowszy singiel „Ze mną tańcz”

REKLAMA

Wokalistka pochodząca z okolic Ostrołęki pierwsze kroki muzyczne stawiała już 5 i 6 klasie. Oprócz śpiewu uczyła się grać na keyboardzie i pianinie w Szkole Muzycznej przy ul. Traugutta w Ostrołęce. Jak sama mówi – zawsze bardziej ciągnęło mnie do śpiewania niż do grania na instrumentach. Dodaje. Czułam, że śpiewanie i występowanie przed ludźmi to jest moja droga, którą chciałabym podążać w przyszłości.

Pierwsze występy przed publicznością zaczęły się w 2010 roku. Były to głównie wesela, bale i inne imprezy okolicznościowe. Jej kariera muzyczna związana była z wieloma zespołami, dzięki czemu zdobyła cenne doświadczenie.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Wokalistka wydała single pt. „Ciągle więcej”, którego premiera odbyła się 15.02.2020 r. można posłuchać i obejrzeć klip na jej kanale YouTube o nazwie Marita . 07.11.2020 r. odbyła się premiera drugiego singla pt. „Rzeka słów”, a 10.10.2022 r. pojawił się trzeci „Ze mną tańcz „.

Co ciekawe. 02 maja 2021r. Marta Tyszka wystąpiła w programie 'Szansa na Sukces’ z udziałem zespołu Boys (odcinek uzyskał największą oglądalność).

Obecnie „Marita” pracuję nad kolejnymi piosenkami. W planach mam jeszcze wiele utworów muzycznych, którymi niebawem podzieli się ze swoimi słuchaczami.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

1
0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex