Marta Łada powołana do Kadry Narodowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki

REKLAMA

Marta Łada z Klubu Siódemka Ostrołęka została ponownie powołana do Kadry Narodowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Jej trenerem jest Marek Mierzejewski.

REKLAMA

Marta specjalizuje się w trójskoku. W mijającym 2018 roku była 4 w Halowych Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu i 5 w Mistrzostwach Polski U-20 we Włocławku, posiada 1 Klasę Sportową (odpowiednik ekstraklasy w grach zespołowych), jest także Mistrzynią Polski LZS w trójskoku, a jej rekord życiowy to 12,06m.

Ma za zadanie uzyskać w 2019 roku minimum kwalifikacyjne na Mistrzostwa Europy U-20 (12,80m), które odbędzie się 18-21.07 w Boras w Szwecji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT