Marta Bieniek – Miss Mazowsza 2015 wybrana w Chorzelach zdobyła tytuł drugiej Wicemiss Polski

REKLAMA

Uroczysta gala odbyła się 6 grudnia w Krynicy – Zdroju. Po raz 25. wybrano najpiękniejszą spośród Polek. O koronę Miss Polski walczyło 31 kandydatek.

REKLAMA

Zwyciężyła Magdalena Bieńkowska z Mikołajek. Koronę Miss Polski Bieńkowska przyjęła od ustępującej Miss 2014 roku – Ewy Mielnickiej.

Ponadto przyznano tytuły czterech wicemiss: pierwszą została Marta Redo, drugą – Marta Bieniek, trzecią – Sabina Kontor, czwartą – Joanna Tlałka.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT