Marsz Hakowicza przejdzie ulicami miasta

REKLAMA


Marsz Hakowicza przejdzie dzisiaj ulicami Ostrołęki. Młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego im. Generała Józefa Bema oraz z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im 5 Pułku Ułanów Zasławskich wyruszy z Placu Bema.

Marsz to jeden z elementu programu, jaki młodzież  realizuje w ramach ogólnopolskiej akcji pn. 'Mam Haka na Raka”.

REKLAMA

Poinformowali uczniowie z ZSZ Nr2.
Akcja 'Mam haka na raka’od lat promuje konieczność badań profilaktycznych w kierunku nowotworów.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT