-4.5 C
Ostrołęka
środa, 29 listopada 2023 r.

Mariusz Bacławski trzeci na Mistrzostwach Polski

REKLAMA

Mariusz Bacławski zajął trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski Nauczycieli w Badmintonie. Brązowy medalista odebrał gratulacje od gościa specjalnego wiceministra edukacji i nauki Dariusza Piontkowskiego.

W hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie 11 marca rozegrano Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty, Trenerów i Instruktorów w Badmintonie. Rywalizowało ponad stu zawodników z całej Polski.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Mariusz Bacławski, który jest dyrektorem Zespołu Szkół Powiatowych w Troszynie trzecie miejsce zdobył w kategorii 40+ singlu, w której było 17 zawodników z różnych stron kraju.

Zawody odbyły się pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki, Ministra Sportu i Turystyki, Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, Starosty Staszowskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Staszów.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex