marihuana w samochodzie

REKLAMA

Policjanci z Łomży zatrzymali 20-latka, u którego w aucie ujawnili ponad 180 gram marihuany. Mężczyna za posiadanie nielegalnego środka odurzającego odpowie przed sądem.

REKLAMA

Mówi sierżant sztabowy Ewelina Szlesińska.

Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał dwa zarzuty: posiadania znacznej ilości środka odurzającego oraz kierowania pojazdem pod wpływem narkotyków.

KJ

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT