Marcowa Sesja Rady Powiatu

REKLAMA

18 marca w siedzibie Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce odbędzie się XVIII sesja Rady Powiatu. W programie obrad znalazło się m.in. podjęcie uchwał w sprawach: udzielenia pomocy rzeczowej Gminie Kadzidło, zawarcie porozumienia pomiędzy Powiatem Ostrołęckim a pozostałymi powiatami i gminami wchodzącymi w skład subregionu ostrołęckiego województwa mazowieckiego w ramach Regionalnych Inwestycji Terytorialnych, zmiany uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Ostrołęckiego na lata 2016 – 2027, zmian w budżecie na bieżący rok. Radni  przegłosują również projekt uchwały dotyczący  przystąpienia Powiatu Ostrołęckiego do zadania inwestycyjnego pn. 'termomodernizacja budynku Zarządu Dróg Powiatowych w Ostrołęce w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014 – 2020”. Sesja rozpocznie się o godzinie 12.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT