Manzarek – Rogers Band w Ostrołęce

REKLAMA

Już 11 maja w Ostrołęce wystąpi Manzarek – Rogers Band, czyli zespół Raya Manzarka – klawiszowca The Doors. Organizatorem muzycznego wydarzenia jest Radio OKO. Koncert to jedna z cyklu imprez, które odbędą się w związku
z 18. urodzinami rozgłośni.

REKLAMA

Współzałożyciel legendarnych The Doors to z całą pewnością jeden z najbardziej wpływowych klawiszowców w historii muzyki rockowej. Błyskotliwy, twórczy o natychmiast rozpoznawalnym stylu. Ciągle pozostaje wzorcem dla kolejnych pokoleń.

Muzycy wystąpią 10 maja w Warszawie, 11 maja w Ostrołęckim Centrum Kultury, a 12 maja w Poznaniu.

Ray Manzarek będzie 11 maja gościł w TVP2 w audycji 'Pytanie na śniadanie’.

KJ

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT