Manchester i Aberdeen wystąpili w Avalonie

REKLAMA

Powiększ

Za oknem zimowa aura a Koncertowa Jesień z Radiem OKO na dobre zadomowiła się w klubie Avalon.

REKLAMA

Na kolejnym, już czwartym koncercie, gorącą atmosferę zapewnił zespół Aberdeen, który swoim punk rockowym brzmieniem supportował gwiazdę wieczoru Toruński zespół Manchester.
Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z zespołami oraz foto i wideo relacji.

{gallery}jesien_aberdeenmanchester{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT