Małżeństwo poniosło śmierć w pożarze mieszkania w Ostrołęce

REKLAMA

Ogień wybuchł w nocy z piątku na sobotę na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Sienkiewicza. W akcji uczestniczyła straż pożarna, policja oraz ratownicy medyczni. Mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować małżeństwa. Ofiary miały po 61 lat.

REKLAMA

Trwa ustalanie okoliczności tragicznego zdarzenia.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT