Mała sala kinowa jednak powstanie

REKLAMA

Jeszcze w tym roku samorząd miasta planuje rozpocząć budowę małej sali kinowej. Ratusz już od kilku lat zamierzał dokończyć inwestycję związaną z budową Ostrołęckiego Centrum Kultury. Mówi wiceprezydent Paweł Stańczyk.

REKLAMA

Projekt jest ambitny, będzie to bowiem nie tylko sala kinowa ale również konferencyjna.

Jak informuje wiceprezydent w ciągu najbliższych tygodni zostanie wydane pozwolenie na budowę i ogłoszony przetarg.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT