Magia świąt kilka dni temu zagościła do Chorzel

REKLAMA

Nie tylko śnieg zmienił oblicze tego miasta. W czwartkowe popołudnie 6 grudnia, tuż po zmroku mieszkańcy wspólnie z Burmistrz Beatą Szczepankowską uroczyście zainaugurowali pokaz świątecznej iluminacji.

REKLAMA

Zapłonęły świetliste lampiony, żyrandole oraz girlandy zawieszone na latarniach. Jak informuje Urząd Miasta i Gminy, największy zachwyt budziła fontanna ze światełek ledowych na Placu Kościuszki. Plac ten jak co roku zdobi również wysoka choinka pokryta świąteczną szatą.

Iluminacje świetlną będzie można podziwiać  do 2 lutego 2013 roku.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT