Losy ostrołęckiej obwodnicy

REKLAMA

Urząd Miasta i Starostwo Powiatowe nie ustają w staraniach o wpisanie do krajowego planu budowy drug i autostrad ostrołęckiej obwodnicy. Działania wspiera również  wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski.

Rzecznik ratusza Wojciech Dorobiński podkreśla, że jest to najważniejsza inwestycja drogowa nie tylko dla miasta ale i dla całego regionu.

Jak tylko zapis o budowie obwodnicy znajdzie się w rządowym programie na lata 2011-2015 samorządy miasta i powiatu rozpoczną prace projektowe. Budowa obwodnicy to co najmniej kilka lat.

REKLAMA

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT