Lipcowe śpiewanie w muzeum

REKLAMA

Powiększ

W piątek –  1 lipca –  w Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce odbędzie się kolejne wielopokoleniowe spotkanie śpiewające z cyklu 'Śpiewaj razem z nami”. W repertuarze m.in. Ballada o jednej Wiśniewskiej, Ach, Ludwiko, Już taki jestem zimny drań, To i owo oraz ukraińska pieśń Moja maty. Zajęcia poprowadzi Robert Lipka, akordeonista i muzyk, członek wielu formacji folkowych, m.in.: Swoją Drogą Trio, Balkan Sevdah, CzessBand, Maćko Korba i Księżycovo.

REKLAMA

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.30.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT