Leśniewo – 17 osiedle Ostrołęki

REKLAMA

Radni zagłosowali i tym samym oficjalnie powiększyła się liczba ostrołęckich osiedli. Do miasta włączono osiedle 'Leśniewo”.

REKLAMA

Informuje Jerzy Grabowski, przewodniczący Rady Miasta.

Leśniewo to tereny, które jeszcze niedawno należały do gminy Rzekuń. W związku z budową elektrowni wraz z początkiem 2018 roku Ostrołęka powiększyła się o ponad 482 ha.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT