Lekcja bezpiecznej jazdy na rowerze w Podgórzu i Zbójnej

REKLAMA

Jak bezpiecznie poruszać się rowerem po drogach? – to temat zajęć, które przeprowadzili łomżyńscy i białostoccy policjanci w szkołach podstawowych w Podgórzu i Zbójnej.

REKLAMA

W spotkaniu wzięli udział uczniowie przygotowujący się do egzaminu na kartę rowerową.

Mówiła Urszula Brulińska z łomżyńskiej policji.

KJ

fot. KMP Łomża

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT